15 yıl üzerinde deneyimli bir kadro ile 2010 yılında kurulan Maşrık Baskı Sanayi ve Limited Şirket iistanbulda, ambalaj sektöründe 10 yıldır hizmet vermektedir kalite bilincini ve takım ruhu bilincini kazanmış personeli, müşteri odaklı çalışma, daima en iyi kalitede ürün ve eksiksiz hizmet prensiplerini ilke edinerek, tiftiruck ve gravür teknolojisi ile 8 renge kadar yüksek baskı kapasitesi olan kaliteli ve son kulanım koşulariyle ve uygun esnek ambalaj üretimi yapmatadır. BRO – IOP kalite yönetimi belgesiyle kalitesini bir kez daha taçlandırma geleceğe yönelik yatırım planlarıyla ve üretim hattına kazandırdığı yeni makineleriyle teknolojisini yenilerek, personeline verdiği değer ile her geçen sene daha da büyüyen maşrık ambalaj OPP , PET , PE , ALU Gıda içecek, kozmetik, detarjan ve ev kimyasalları gibi sektörler esnek ambalaj hizmetlerini vermekteyiz .

Misyon ve Vizyonumuz

Toplam Kalite anlayışı ile Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dinamik pazarlama organizasyonu ile daima toplam kalite çizgisinin üzerinde, mevcut ürün/hizmetlerin verimliliğini ve karlılığını sürekli geliştirmek.

Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet yelpazemizi arttırmak ve müşterilerimizin ürün hizmetlerimizden en yüksek katma değeri almalarını sağlamak.

Nitelikli çalışanlarımızı en üst seviyede kullanmak ve çalışanlarımızın iş tatminini, mutluluğunu ve eğitim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak